Kompiuterių modernizavimas

Prieš pirkdami naują kompiuterį pagalvokite, ar tikrai verta. Juk daugybe senojo kompiuterio dalių yra visiškai geros ir iš esmės neįtakoja kompiuterio spartos: korpusas, DVD įrenginys, garso, tinklo plokštės... Ar tikrai verta mokėti už tai ką jau turite? Kartais taip, bet dažniau - ne.

Atnaujinti kompiuterį, ar visgi pirkti naują priklauso nuo to, kam jį naudojate: rengiate dokumentus, naršote internete, ar naudojate grafinio dizaino ir video apdorojimo programas? Gal žaidžiate naujausius kompiuterinius žaidimus? Tai iš esmės keičia Jums reikalingo kompiuterio parametrus.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią kompiuterio atnaujinimo variantą arba parinksime Jums naują, būtent Jūsų poreikiams pritaikytą kompiuterį.

Kompiuterių atnaujinimo galimybės

Kompiuterio dalis

Komentaras

Stacionarus kompiuteris

Nešiojamas kompiuteris

Operatyvioji atmintis (RAM)

Galima įdėti papildomos operatyviosios atminties (RAM). Tai yra labai pigus atnaujinimas, galintis duoti puikius rezultatus. Tai priklauso nuo to, kiek operatyviosios atminties Jūsų kompiuteris jau turi ir kiek šios atminties reikia Jūsų naudojamoms programoms.

20 - 100 €

20 - 200 €

Kietasis diskas (HDD)

Galima pakeisti, kartais ir papildomai įdėti kietąjį diską (Hard Disk Drive - HDD). Tai yra pagrindinė Jūsų kompiuterio atmintis, kurioje saugomos visos programos ir failai. Turėsite ne tik daugiau vietos savo nuotraukoms ir filmams, bet ir spartesnį diską. Disko sparta daro didelę įtaką kompiuterio ir programų užsikrovimo greičiui.

nuo 50 €

nuo 50 €

SSD Diskai

Tai daug spartesnė alternatyva kietajam diskui. SSD diskai veikia "Flash" technologijos principu, taigi jie ilgaamžiškesni ir patikimesi. Neturi mechaninių dalių, todėl dirba be jokio garso, naudoja mažiau energijos, taigi nešiojamojo kompiuterio baterijos užtenka šiek tiek ilgesniam laikui. Pažiūrėkite puikų diskų spartos palyginimą: www.youtube.com/watch?v=Dt6VbOY3xE0

 

nuo 150 €

nuo 150 €

Vaizdo plokštė (Video card)

Vaizdo plokštės sparta daro didelę įtaką darbui su grafinėmis ir video programomis, žaidimams. Senesnės vaizdo plokštės neleidžia žiūrėti aukštos rezoliucijos (Full HD) vaizdo įrašų.  Vaizdo plokščių technologijos vystosi itin greitai, taigi galima įsigyti kur kas spartesnį įrenginį, nei tai buvo įmanoma prieš metus.

nuo 50 €

Dažniausiai keitimas neįmanomas

Pagrindinė plokštė (Mother Board),

Procesorius (CPU),

Operatyvioji atmintis (RAM)

Pakeitę šias dalis Jūs turėsite praktiškai naują kompiuterį. Sutaupysite nepirkdami tų dalių, kurias jau turite:

  • Korpusas su maitinimo bloku
  • CD/DVD įrenginys
  • Kietasis diskas
  • Video plokštė
  • Klaviatūra ir pelė
  • Ir kt.

nuo 150 €

Neverta, nes keitimas per brangus.

Kompiuterių remontas Vilniuje - SOS Kompiuterinė pagalba
Paskambinkite mums +370 673 81779