Namams

Skubus kompiuterių taisymas

Turite bėdų su kompiuteriais? Jas išspręsti yra taip paprasta, kaip paskambinti mums +370 673 81779. Iškarto sutarsime kaip išspręsti Jūsų problemą: jeigu reikia, greitai atvyksime pas Jus arba lauksime Jūsų biure adresu Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.. Daugiau informacijos: skubus kompiuterių remontas.

Beje, darbo dienomis Jūsų patogumui dirbame iki 19 val.

Kompiuterių techninė ir programinė įranga

Sužinokite daugiau kaip mes galime išspręsti Jums kylančias problemas su laptopais ir stacionariais kompiuteriais.

Jeigu įtariate, kad Jūsų kompiuteris pasigavo virusą, nuolat iššoka neaiškūs pranešimai, ar turite kitų su programine įranga susijusių bėdų, paskambinkite mums +370 673 81779. Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas, susijusias su programine įranga ir jos problemomis, bei apie operacinės sistemos perinstaliavimo paslaugą.

Nešiojamųjų kompiuterių savininkams rekomenduojame perskaityti ką daryti apliejus laptopą skysčiu. nes kai kompiuteris jau aplietas, skaityti šį straipsnį gali būti per vėlu!

Kompiuterių modernizavimas

Prieš pirkdami naują kompiuterį pagalvokite, ar tikrai verta. Yra seno kompiuterio dalių, kurios visiškai geros ir iš esmės neįtakoja kompiuterio spartos. Ar verta mokėti už tai, ką jau turite? Pažiūrėkite patys kaip galima modernizuoti kompiuterį.

Kompiuterių tinklas

Namuose turite daugiau nei vieną kompiuterį? Sujunkite juos į tinklą ir bus patogu dalintis dokumentais ir nuotraukomis tarp namiškių, perkelti duomenis iš nešiojamo į stacionarų kompiuterį, spausdinti iš kelių kompiuterių naudojant tik vieną spausdintuvą ir kt. Skaitykite daugiau apie namų kompiuterių tinklą.

Kompiuterių remontas Vilniuje - SOS Kompiuterinė pagalba
Paskambinkite mums +370 673 81779