IT ūkio atnaujinimas

Kiekvienai įmonei reikėtų peržiūrėti savo techninę ir programinę įrangą bent kartą per porą metų.

Nauji kompiuteriai Jums leis darbus atlikti greičiau. Ir pripažinkime: laukimas kol kompiuteris atliks užduotą veiksmą tiesiog erzina.

Nauja programinė įranga yra patogesnė, tą patį darbą leidžia atlikti greičiau. Padeda išvengti problemų dėl failų suderinamumo. Failai sukurti su naujasne programine įranga ne visuomet tinkamai interpretuojami senesnių programos versijų.

Ką reikia įvertinti?

Paprasčiausias sprendimas yra nupirkti naujus kompiuterius su naujausia programine įranga. Tačiau reikia pažvelgti į kompiuterių modernizavimą kaip į investiciją, įvertinti tokius dalykus kaip kaina, grąža ir investicijos trukmė. Paprasčiausias ir brangiausias sprendimas čia retai būna teisingas.

Skirtinga programinė įranga reikalauja labai skirtingų kompiuterio parametrų. Pavyzdžiui vadybininko kompiuterio parametrai turi būti žymiai kuklesni nei dizainerio.

Pakeitus vien programinę įrangą, Jūsų darbas gali tik sulėtėti. Reikia surasti tinkamą balansą tarp programinės ir techninės įrangos galimybių.

Pirkti visiškai naujus kompiuterius, ar modernizuoti senuosius? Šis klausimas ypač aktualus atnaujinant stacionarius kompiuterius, nes pakeitus kelias jo dalis jis veiks ne ką prasčiau nei naujas kompiuteris.

Jums siūlome

Mūsų specialistai įvertins Jūsų realius poreikius ir atsižvelgdami į galimybes pateiks optimalų sprendimą.

Parinksime tinkamiausius kompiuterius, gausime reikiamas jų dalis ir programinę įrangą.

Esame sudarę sutartis su pagrindiniais Lietuvos programinės ir techninės IT įrangos didmeninkais - tai leidžia pasiūlyti geriausią kainą.

Kompiuterių remontas Vilniuje - SOS Kompiuterinė pagalba
Paskambinkite mums +370 673 81779