Kompiuterių priežiūra (IT support)

Pagrindinis IT priežiūros ir administravimo sutarties tikslas - Jūsų IT ūkis yra mūsų rūpestis. Mes įsipareigojame jį prižiūrėti ir operatyviai išspręsti visas iškilusias problemas.

IT ūkio priežiūra ir administravimas (IT support) apima šias paslaugų grupes:

Skubūs darbai

Planiniai darbai

IT ūkio auditas ir kiti profilaktiniai darbai

Konsultacijos

Skubūs darbai

Šie darbai atliekami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Taisymas nuotoliniu būdu

Dalį šių darbų atliekame prisijungdami prie Jūsų kompiuterių nuotoliniu būdu. Taip kur kas greičiau atliekame pirminę kompiuterinės technikos diagnostiką, randame bei sutvarkome programinius gedimus.

Planiniai darbai

IT ūkio auditas ir kiti profilaktiniai darbai

Ši paslaugų grupė nukreipta į Jūsų įmonės

Vienas svarbiausių IT priežiūros profilaktinių darbų tai IT ūkio auditas, kuris išaiškina visus Jūsų IT ūkio trūkumus. Pasirašant nuolatinės kompiuterių techninės priežiūros sutartį IT ūkio auditas atliekamas nemokamai. Vėliau pagal poreikius jis kartojamas kartą per 1-2 metus.

Konsultacijos

Konsultuojame kompiuterių naudojimo klausimais visais Jums patogiais būdais: Jūsų biure, telefonu ir elektroniniu paštu.

IT ūkio priežiūros planai

Jums siūlome pasirinkti iš trijų IT ūkio aptarnavimo modelių:

Planas A: pilna priežiūra

Pasirinkus šį planą mes įsipareigojame spręsti visas Jūsų IT ūkio problemas, kokios ir kiek jų bebūtų. Spręsti greičiau nei bet kas kitas gali pasiūlyti ir visa tai už vieną fiksuotą mėnesinį mokestį.

Planas B: pagal poreikį

Tokia pati kokybiška kompiuterių priežiūra ir garantuota greita reakcija. Šiuo atveju mokama už specialistų iškvietimą, o fiksuotas mėnesinis mokestis yra tik simbolinis. Už šį fiksuotą mokestį gaunate nemokamą IT ūkio auditą ir išaiškintų problemų pašalinimą, konsultacijas ir labai geras darbų kainas, kai prireikia mūsų pagalbos.

Be įsipareigojimų

Tiesiog iškilus problemai išsikviečiate mūsų specialistą. 
Šis variantas gali sudominti smulkias įmones, ypač jeigu jos nėra labai priklausomos nuo savo kompiuterių veikimo. O galbūt Jūs jau turite žmogų prižiūrintį IT ūkį? Išsikvieskite mus, kai prireiks pagalbos sprendžiant sudėtingesnes problemas.

Susidomėjote?

Skambinkite mums +370 673 81779. Atvyksime, aptarsime Jūsų poreikius ir pateiksime bendradarbiavimo pasiūlymą - kompiuterių priežiūros ir tinklų administravimo sutarties projektą.

Neradote ko ieškojote?

Jeigu Jums pasirodė, kad siūlomi planai neatitinka Jūsų poreikių - būtinai su mumis susisiekite. Labai norėtume sužinoti kokius trūkumus matote mūsų IT serviso pasiūlyme. Kartu tikrai sutarsime kaip juos pašalinti!

Kompiuterių remontas Vilniuje - SOS Kompiuterinė pagalba
Paskambinkite mums +370 673 81779