Rekomenduojama programinė įranga

Kiekvienam darbui reikalingas tinkamas įrankis, o šiame puslapyje rasite geriausius įrankius tinkamus atlikti įvarius kasdienius darbus kompiuteriu. Skambinkite ir mes padėsime Jums išsirinkti, įsigyti ir įdiegti tinkamiausią programinę įrangą.

Antivirusinės ir kitos apsaugos programos

Kiekvienas Windows naudotojas yra susidūręs su kompiuteriniais virusais ar kitomis kenksmingomis programomis. Nepaisant to, kad antivirusinės programos lėtina kompiuterio darbą, jos yra būtinos visiems Windows naudotojams. Gera naujiena yra ta, kad yra puikių nemokamų antivirusinių programų skirtų ne komerciniam naudojimui.

Nemokamos antivirusinės: Avast!, AVG arba Avira AntiVir.

Įmonėms

Deja komercinėms organizacijoms nemokamų antivirusinių programų praktiškai nėra. Viena iš nedaugelio siūlomų nemokamų sprendimų yra www.graugon.com, tačiau ji kokybe nusileidžia mokamiems sprendimams. Jums rekomenduojame išsirinkti vieną iš mokamų alternatyvų: Kaspersky Antivirus arba Norton AntiVirus.

Atsarginės failų kopijos

Dauguma Jūsų yra susidūrę su vertingos informacijos praradimu. Tačiau dauguma žmonių vis tiek nenaudoja šią problemą išsprendžiančios programinės įrangos. Ir tai suprantama:

Mes ilgai ieškojome geriausio sprendimo mūsų klientams ir apsistojome ties atsarginių kopijų darymo internete įrankiu Mozy. Tai ne tik viena patogiausių ir lanksčiausių mūsų testuotų programų, bet ir visiškai nemokama talpinant iki 2 GB duomenų – daugiau nei pakankamai Jūsų dokumentams.

Interneto naršyklės

Galite su mumis nesutikti, bet Internet Explorer yra populiariausia ir viena blogiausių interneto naršyklių. Dėl daugybės priežasčių. Rekomenduojame naudoti šias patogias ir nemokamas interneto naršykles:

Mozilla Firefox, Google Chrome arba Opera

Darbas su failų archyvais

Programos skirtos dirbti su ZIP, RAR ir kitais archyvais.

Optinių diskų įrašymas (CD, DVD, BluRay)

Turintiems fotoaparatą

Puiki ir visiškai nemokama programa norintiems nepasiklysti tarp savo nuotraukų. Ji taip pat leis be jokio vargo leis savo nuotraukomis pasidalinti su draugais per internetą:

Google Picasa.

Audio failų grotuvai

Video failų grotuvai

Biuro programos

Plačiausiai naudojamas ir galima sakyti standartu tapęs biuro programų paketas Microsoft Office yra brangus, todėl siūlome Jums nemokamą alternatyva Open Office bei supaprastintą ir pigesnę MS Office versiją - MS Works.

Dokumentų konvertavimas į PDF formatą

PDF Creator http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/

Žodynai

Kadangi, populiariausi žodynai, tokie kaip Alkonas, Frankonas ar WinLED yra mokami, siūlome Jums internetu pasiekiamus nemokamus variantus.

Kompiuterių remontas Vilniuje - SOS Kompiuterinė pagalba
Paskambinkite mums +370 673 81779